.

Дозволи со жени, Божиќни Пижами За облека што одговара на семејството, комплети син ќерка, мека,Сина, Божиќна Жена Мајка Печатена Xs Семејно Совпаѓање Споени Домашен

Дозволи со жени, Божиќни Пижами За облека што одговара на семејството, комплети син ќерка, мека,Сина, Божиќна Жена Мајка Печатена

DEN 255.84

Достапност
Достапно за нарачка

Облека што одговара на семејството, одлична за специјални настани, семејни собири, празници, патувања итн. Не само што се вклопуваат за мама и Ќерка, туку и се обидуваат СО роднини, добри пријатели ПОВЕЌЕ! Божиќ е еден од најубавите празници на сите времиња, така што нема да сакате да го пропуштите ова! Божиќ Жена Мајка Печатени Семејството Појавување Споени Дома Во собата ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Точка Специфики Сезона : . Овие пижами за боди се совршени за спиење. Само закопчајте го вашето семејство во овие пижами за нозе и гушкајте се под капаците за да останете топли за време на студената зимска ноќ!. Овие соодветни пижами за парови и семејства сигурно ќе бидат хит за одмор. Подарете им Ги на најблиските За Божиќ, родендени или која било друга посебна пригода. Изберете од неколку различни стилови. Достапни во голем број на бои.

Спецификацијата