.

Чудо на нација Дете за деца Обичен флип Флип, големини 5 6-11 12

Чудо на нација Дете за деца Обичен флип Флип, големини 5 6-11 12

DEN 175.68

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа обична сандала од танга од Wonder Nation е совршен за преземање на стил на топло време, во кој има фиксна кожа финиш со нежно поставени ленти за крајната удобност. Сигурно ќе станете брз фаворит за плажа, парк или базен, ќе направи совршено спарување со сите негови шорцеви и стебла за пливање. Само на. Материјал : Горна : 100% полиуретан; Outsole : 100% EVA. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање на чевли : Лизгајте со еластична лента за потпетици за безбедно вклопување. Големина на чевли : Големина 9/10. Ширина на чевли : Среден. Карактеристики : Лесен дизајн; меки ленти; контурирана нога со лак за поддршка; двојна густина Ева; детали за врвот. Детето момче faux кожа сандали од Wonder Nation.

Спецификацијата