.

Стрелки Глави Стрелаштво Замена Гума Безбедност Пукање Игра Стрела Врвот

Стрелки Глави Стрелаштво Замена Гума Безбедност Пукање Игра Стрела Врвот

DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Опис. Ако вашите деца уживаат стрела играчка снимање. Дали некогаш се грижите за нивната цврстина на главата на стрелката понекогаш ќе им наштети на вашите деца? Ако е така, ајде и погледнете ја оваа премиум флексибилна глава со гумени стрели. Ефикасно елиминирајте ги вашите грижи. Безбеден материјал, здрав и сигурен. Карактеристики. - Боја : Црна. - Материјал : Гума. - Големина : Околу 4, 33Х1, 25Х1, 25см/1, 70Х0, 49Х0, 49ин. - Широко се користи за бамбус стрели, дрвени стрели, јаглеродни стрели и други стрели шахти. - Гумените стрелки се погодни за игри со пукање, вежбање стрелаштво итн. - Компактна големина, лесна и пренослива, лесна за носење и складирање. - Висококвалитетен гумен материјал, умерена мекост, добра еластичност, силна и издржлива. - Универзален за дрвени стрели, јаглеродни стрели, бамбус стрели и други стрели шахти, удобен и практичен. Широко се користи за бамбус стрели, дрвени стрели, јаглеродни стрели и други стрели шахти. Главите со гумени стрели се погодни за игри со стрелање, вежбање стрелаштво итн. Компактна големина, лесна и пренослива, лесна за носење и складирање. Висококвалитетен гумен материјал, умерена мекост, добра еластичност, силна и издржлива. Универзална за дрвени стрели, јаглеродни стрели, бамбус стрели и други стрели шахти, удобен и практичен.

Спецификацијата