.

Џијугала Кошули За Жени Печатени Копчиња За Крпеница V Вратот Памучна Блуза Кошула

Џијугала Кошули За Жени Печатени Копчиња За Крпеница V Вратот Памучна Блуза Кошула

DEN 207.84

Достапност
Достапно за нарачка

Сезони. Сите сезони. Пол. Женски. Материјал. Памучна постелнина. Должина на ракавот. Долг ракав. Тип на шема. цврсто. Стил. Мода, секојдневен. . Женска Кошула За Спиење Жена Женска кошула табела : . Големина : С ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 САД : 4 Биста : 96см/37.80" Ракав : 53см/20.87" Должина : 70см/27.56"Големина : М ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 САД : 6 Биста : 102см/40.16" Ракав : 54см/21.26" Должина : 71см/27.95"Големина : Л ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 сад : 8 БИСТА : 108 CM/42.52" ракав : 55cm/21.65" должина : 72cm/28.35"големина : xl велика британија : 14 еу : 40 САД : 10 БИСТА : 114cm/44.88" ракав : 56cm/22.05" должина : 73cm/28.74"големина : xxl велика британија : 16 ЕУ : 42 САД : 12 БИСТА : 120см/47.24" ракав : 57см/22.44" Должина : 74см/29.13"големина : Хххл велика британија : 18 еу : 44 Сад : 14 БИСТА : 126см/49.61" ракав : 58см/22.83" должина : 75см/29.53"големина : ххххл велика британија : 20 Еу : 46 САД : 16 БИСТА : 132см/51.97" ракав : 59см/23.23" должина : 76см/29.92"големина : хххххл велика британија : 22 еу : 48 Сад : 18 БИСТА : 138см/54.33" ракав : 60см/23.62" должина : 77см/30.31" кошулата со светки е погодна за секојдневна Облека И СЕКОЈА ПРИГОДА, ОСОБЕНО ЗА КАНЦЕЛАРИЈА, ЗАБАВА и датум. Перење : Користете Ладна Вода / Не / Висат Или Сува. Погоден За Фармерки, Хеланки, Шорцеви, Јога Панталони, Секојдневни Панталони, Синџири За Џемпери, Шалови, Ѓердани, Чизми, Високи Потпетици, Јакни Или Палта. Оваа Секојдневна Памучна И Ленена Кошула Со Тркалезно Копче На Вратот Надолу И Карирана.

Спецификацијата