.

Реланфенк Денот На Вљубените Мажи Срце Писмо Печатени Кратки Ракави Блуза Маица Денот На Вљубените Подароци

Реланфенк Денот На Вљубените Мажи Срце Писмо Печатени Кратки Ракави Блуза Маица Денот На Вљубените Подароци

DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : S Биста : 96cm/37.80" Рамо : 44cm/17.32" Ракав : 16cm/6.30" Должина : 63cm/24.80" Големина : M Биста : 100cm/39.37" Рамо : 45cm/17.72" Ракав : 17cm/6.69" Должина : 65cm/25.59" Големина : L Биста : 104см/40.94" рамо : 46см/18.11" ракав : 18см/7.09" должина : 67см/26.38" големина : xl Биста : 108см/42.52" рамо : 47см/18.50" ракав : 19см/7.48" должина : 69см/27.17" големина : ххл Биста : 112см/44.09" рамо : 48cm/18.90" ракав : 20cm/7.87" должина : 71cm/27.95" големина : xxxl биста : 116cm/45.67" рамо : 49cm/19.29" ракав : 21cm/8.27" должина : 73cm/28.74" мажи денот на вљубените Срце Писмо Печатени Краток ракав блузи Блуза Маица можеме да гарантираме дека целокупниот стил Прикажан на фотографијата е точен, но може да Има Разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн. Опис : изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење Многу кул за носење ,Нов Изглед,нов дизајн на Крпеница може да ве направи поубави и виталност, Оваа лесна, Блуза е совршена за Денот На Вљубените,ајде да викаме гласно,Весел Ден На Вљубените Сезона : Лето Пол : Мажи Прилика : Дневен,Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Букви : Обична должина на Ракавот : Кратка јака : О Вклопување На Вратот : Одговара дебелина на Големината : стандард како да се мие : рачно миење ладно,Закачување или сушење на линија Што Добивате : 1 Х Машка Блуза ве Молиме внимателно прочитајте го воведот, особено големината, бојата, материјалот, мерките На претпазливост!. материјал : издржлив и нетоксичен. Како подароци за вашите семејства или пријател На Божиќ, Денот на Благодарноста,Денот На Вљубените, 4 јули, Денот На Мајките, Денот на Татковците, свадбите, роденденските забави, матурските забави, прославите, годишнините итн.

Спецификацијата