.

Женска Течна Маица V Вратот Краток Ракав Хенли Кошула Секојдневен Летен Копче До Плисирани Туника Врвови

Женска Течна Маица V Вратот Краток Ракав Хенли Кошула Секојдневен Летен Копче До Плисирани Туника Врвови

DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Кисмода Каузални Блузи За Жени Цветни Печати V Вратот Кратки Ракави Маици Повик Летни Туника Врвови . В Маици За Вратот За Жени. В Вратот Жени Летни Врвови. Кратки Ракави Женски Маици. Летни Туника Врвови За Жени . - Главна Карактеристика - - -. * Изработени Од Удобна Ткаенина, Меки Врвови што Дишат и лесни . * Уникатните Цветни Печатени Маици Ве Прават Елегантни И Шармантни • • Лабаво Вклопување / Широк Плисиран Дизајн Блузи Од Туника Го Кријат Стомакот. • Копче Затворање V Вратот Маици Блузи, Симпатична И Секси. • Обична Женска Летна Туника Врвот За Домашен Одмор. • Секси Елегантна Летна Блуза Маица Во Секоја Пригода. • Машина За Перење,Рачно Перење Препорачано"материјал : " Изработен од 95% Полиестер+8% Спандекс,висококвалитетна и мека ткаенина за да ве направи удобни и модерни. "Дизајн : " Лабав стил, У-врат Со мал V-врат, дизајн на копче напред, кратки ракави, плисиран преден дел, течен долен раб, цветен модел на печатење, основни маици,секојдневни цветни кошули со туника,цветна маица,оваа женска блуза е убава со уникатен дизајн, Може Добро Да Го Скрие Стомакот. "Повод : " мода,Специјални,Меки и прекрасни жени врвот за лето,можете да го спарите со фармерки или нозе,Одлично За секојдневниот живот, забава, плажа, одмор,канцеларија,ве прават шармантни и кул. "Облека НЕГА : " Ова Лето Маица имаше подобро миење на рацете, наредени сува.

Спецификацијата