.

Ванабе Овошна Маица

Ванабе Овошна Маица

DEN 303.84

Достапност
Достапно за нарачка

Барате удобна и стилска опција за секојдневно носење, лежење дома, патување или вежбање? Не гледајте подалеку од овие женски стандардни маици со кратки ракави! Со живописен и уникатен графички дизајн на предната страна, овие маици ќе дадат смела изјава каде и да одите. Но, не станува збор само за изгледот - овие маици се направени од мек и растеглив материјал кој се чувствува одлично на вашата кожа, а кројот е ласкав и лесен за носење. Она што навистина ги издвојува овие маици од останатите е вниманието на деталите : тие нема да се намалат, тие се доволно издржливи за да издржат често абење и перење и лесно може да се грижат рачно или во машина (само погрижете се да не ги натопите премногу долго или користете белило!). Без разлика дали барате летен врв или само симпатична и удобна маица што ќе ја додадете во вашата гардероба, овие графички маици за жени сигурно ќе станат главен елемент во вашата гардероба. Со различни бои и големини за избор, сигурно ќе ја пронајдете совршената за да одговара на вашиот уникатен стил. Па зошто да чекаме? Пробајте ги и уверете се што ги издвојува овие маици! 1.①Материјал 95% Полиестер/5% Спандекс 2.●Нега/машина за перење, не сушете се, Избегнувајте белило и натопување во должина. 3.€Деколте Qrewneck 4.●Ракави●Кратки ракави 5.Одлики и графички печатење напред.

Спецификацијата