.

Јуниорска Розова Омбре Племенска Скорпија Б Бела Маица Медиум

Јуниорска Розова Омбре Племенска Скорпија Б Бела Маица Медиум

DEN 479.52

Достапност
Достапно за нарачка

Tshirt tee Резервоарот Врвот Лето Подарок Тренингот Салата Фитнес Животните Инсекти Венум Простор Висок Хороскоп Овој трендовски дизајн е оригинален и прави совршен додаток на вашата колекција облека. Опуштено Вклопување,Сурови Рабови. Мека. Посетете ја Нашата Продавница за дополнителни предмети, носиме различни Предмети за Облека. Печатени И Испорачани Од Калифорнија; Стандардна Големина НА САД;. Мек и тенок материјал.

Спецификацијата