.

Преголема Маица Жени Гроздобер Графички Маички Памук Лен Обични Врвови Жени Лето Секси Печатење Редовно Копче Круг Вратот Кратки Ракави Жени Кратки Ракави Врвот М

Преголема Маица Жени Гроздобер Графички Маички Памук Лен Обични Врвови Жени Лето Секси Печатење Редовно Копче Круг Вратот Кратки

DEN 271.84

Достапност
Достапно за нарачка

Блузи и Кошули Врвови Со Долги Ракави Поло Маици Елеци Женска Оригинална Маица Женски Обични В Врат Плисирани Туники Блузи Кошули Блуза Ѕвезда И Пруги Обична Црна Маица 100% Богата Мека Органска Памучна Црна Маица Жени Обични Врвови Против Вратот Маица Со Кратки/Долги Ракави Плисирани Долги Кошули Женски Врвови Со Долги Ракави Дами Лесни Џемпери Копче Предна Пресечена Туника Дами Со долги Ракави Преголеми Маици Шарени Пуловер На Екипажот Туника Крпеница Врвови.

Спецификацијата