.

Кафепрес-Гроздобер Ретро Молња Машка Удобност Бои® - Машка Удобност Бои Кошула

Кафепрес-Гроздобер Ретро Молња Машка Удобност Бои® - Машка Удобност Бои Кошула

DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Кафепрес ги оживува вашите страсти со совршен предмет за секоја пригода. Со илјадници дизајни за избор, сигурно ќе ја пронајдете уникатната ставка што ја баравте. Оваа 100% памучна маица со кратки ракави со прстен се одликува со удобен врат на екипажот и квалитетна конструкција, што ја прави совршен графички подарок за маици. Меката ткаенина изгледа добро како што се чувствува, а оваа маичка е издржлива за секојдневно носење. Нашите слатки, смешни и уникатни дизајни се печатат професионално и прават одлични подароци за новини за него, млади или стари. И со Кафепрес, вашето задоволство е секогаш наше ветување..купете со доверба, бидејќи нудиме лесни приноси и размени и 100% гаранција за враќање на парите. КАФЕПРЕС НЕ НУДИ ПРОИЗВОДИ ВО КАТЕГОРИИТЕ НА НАМЕТКИ, ПИЖАМИ ИЛИ САЛОН НАМЕНЕТИ ЗА УПОТРЕБА ОД ЛИЦА ПОМЛАДИ ОД 12 ГОДИНИ. ОВОЈ ПРОИЗВОД НЕ Е НАМЕНЕТ ЗА ТАКВА УПОТРЕБА. Удобните Бои се вклопуваат е унисекс стандард. Одличен подарок за мажи и жени. Графичките дизајни на маици се професионално печатени; вашиот уникатен дизајн ќе изгледа одлично. 100% прстен откачи памук. Машинско перење ладно со слични бои, сува сува ниска. Пигментната боја нема да крвари врз друга облека. Увезени. Ние нудиме 100% гаранција за враќање на парите, за да можете да купите со доверба. Вашето задоволство е наше ветување,а враќањата/размените се олеснуваат.

Спецификацијата