.

Јаделе Облека Машки Среќни Ханука Кошули-Мир Љубов Радост-Сива Кошула XL

Јаделе Облека Машки Среќни Ханука Кошули-Мир Љубов Радост-Сива Кошула XL

DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Овие соодветни кошули на Ханука се совршени за целото семејство оваа празнична сезона! Одлично за работа, училиште или околу куќата. Овие празнични празнични маици ќе изгледаат совршено на сестра, брат и братучеди оваа сезона на ханука! Нашата графика е професионално испечатена директно на ткаенината за светли и живописни дизајни што ќе траат. Боите нема да пукнат. Табела со големини е достапна на втората фотографија од списокот. Ве молиме изберете ги саканите големини од паѓачкото мени кога додавате во вашата кошничка. Прославете ја оваа зима со соодветни кошули На ханука за семејството! Координативни кошули достапни За Жени, Мажи, Момчиња и Девојчиња. Големини достапни од бебе и дете преку возрасни. Овие празнични кошули во ханука се совршени за мама, тато, брат, сестра и не заборавајте за баба и дедо!. Снимете ги вашите празнични фотографии во овие забавни маици раглан со 7 јаделе 9 Облека. Кошулите на ханука се совршени за сите возрасти - Отворени подароци како семејство во соодветни кошули. Професионално дизајнирана облека од 7 јадеше 9 Облека. Ние создаваме уникатна облека за целото семејство! Дизајниран и печатен Во Такома, WA.

Спецификацијата