.

Стрејнгтен Женска Мода Секојдневно С Everything Секојдневно V-Вратот Седум-точка Ракав Печатени Маица Врвот Блузи за жени облечени повик секси

Стрејнгтен Женска Мода Секојдневно С Everything Секојдневно V-Вратот Седум-точка Ракав Печатени Маица Врвот Блузи за жени облечени

DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Женска Мода Секојдневно Се Што Е Секојдневно V-Вратот Седум точки Ракав Печатени Маица Topwomen ' S Мода Секојдневно С Everything Секојдневно V-Вратот Седум точки Ракав Печатени Маица Top1. Изработен е од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење.2. Кул е за носење.3. Удобно и пријатно за носење дома или на работа.4. Овој лесен врв е совршен за оние пријатни денови!5. Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна.Информации за производот : Сезона : Лето : Женска Пригода : Дома, Секојдневно Материјал : Имитација на памук : Секојдневен, Моден Ракав Должина : Краток Ракав : Одговара на големината дебелина : Стандардно како да се мие : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1 ЕЕЗ Женски Tops Size Bust Sleeve Shoulder Lengths102cm/40.16"45cm/17.72"44cm/17.32"68cm/26.77"M106cm/41.73"46cm/18.11"46cm/18.11"69cm/27.17"L112cm/44.09"47cm/18.50"48cm/18.90"70cm/27.56"XL118cm/46.46"48cm/18.90"50cm/19.69"71cm/27.95"XXL126cm/49.61"49cm/19.29"52cm/20.47"72cm/28.35" Size : SBust : 102cm/40.16"Sleeve : 45cm/17.72"Shoulder : 44cm/17.32"Length : 68cm/26.77"Size : MBust : 106cm/41.73"Sleeve : 46cm/18.11"Shoulder : 46cm/18.11"Length : 69cm/27.17"Size : LBust : 112cm/44.09"Sleeve : 47cm/18.50"Shoulder : 48cm/18.90"Length : 70cm/27.56"Size : XLBust : 118cm/46.46"Sleeve : 48cm/18.90"Shoulder : 50cm/19.69"Length : 71cm/27.95"Size : XXLBust : 126cm/49.61"Sleeve : 49cm/19.29"Shoulder : 52cm/20.47"Length : 72cm/28.35" Табела Со Големини : Големина : С Биста : 102см/40.16" Ракав : 45см/17.72" Рамо : 44см/17.32"Должина : 68см/26.77" Големина : М Биста : 106см/41.73" Ракав : 46см/18.11" Рамо : 46см/18.11"Должина : 69см/27.17" Големина : Л биста : 112см/44.09" ракав : 47см/18.50" рамо : 48см/18.90 " лабаво вклопување, кратки ракави, висок низок раб, две страни поделени; Доволно Долго за Покривање на колковите. Висок Квалитет. Лесен, мек и удобен, убав материјал на допир кој беспрекорно преминува од канцеларија во секојдневна облека, лесно создава убава женска фигура. Со својот крој за слабеење и трендовски изглед, лесно се совпаѓа со секоја облека. Одлично оди со фармерки или хеланки, Спортски Панталони, палто, јакна или пар јога панталони. Класичниот дизајн е најдобриот избор за моден стил!. Рашири, секојдневен стил врвот, плисирана предна блуза, круг вратот туника без ракави врвот, полите одблесокот мета, Цврста боја и печатење, Над должината на задникот. Совршен е за пролет, лето, fall и зима. Мека И Удобна.

Спецификацијата