.

надвор Од Борба Математика Нерд Хумор В - Вратот Маици Мажи Жени Бриско Брендови Х

надвор Од Борба Математика Нерд Хумор В - Вратот Маици Мажи Жени Бриско Брендови Х

DEN 319.84

Достапност
Достапно за нарачка

Освежете ја вашата секојдневна гардероба со маица со врат. Ова е задолжително ако сте гик уште од првиот ден. Исто така, прави одличен подарок, затоа имајте го на ум следниот пат кога ќе треба да купите роденденски подарок. Големина X Голем : Ширина На Градите/Предна Должина 24 "x 30.5". Полу-вграден крој ова е унисекс облека. Машинско Перење Ладно Паѓање Суво Ниско Не Пеглајте.

Спецификацијата