.

Женски Маици Кратки Ракави Обични Велигденски Јајца Зајаче Печатени Летни Врвови Лабави Кошули Со Кружен Врат Блуза Туника Маица Врвот На Дозвола

Женски Маици Кратки Ракави Обични Велигденски Јајца Зајаче Печатени Летни Врвови Лабави Кошули Со Кружен Врат Блуза Туника Маица

DEN 319.84

Достапност
Достапно за нарачка

МЕЛДВДИБ Женски Маици Кратки Ракави Обични Велигденски Јајца Зајаче Печатени Летни Врвови Лабави Кошули Со Кружен Врат Блуза Туника Маичка Врвот На Големината На Клиренсот : И Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80" Ракав : 42см/16.54 "Должина : 65см/25.59" Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37 "Ракав : 44см/17.32" Должина : 66см/25.98 " Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 104cm/40.94 "Ракав : 46cm/18.11" Должина : 67cm/26.38 " Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 108см/42.52 "Ракав : 48см/18.90" Должина : 68см/26.77 " Големина : ХХЛ Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 112см/44.09 "Ракав : 50см/19.69" Должина : 69см/27.17 " Големина : ХХХЛ Големина. : ХХХ-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 116см/45.67 "Ракав : 52см/20.47" Должина : 70см/27.56 " Карактеристики : 1.Карактеристики : Кружен Врат,Краток Ракав ,Пуловер, Секојдневни врвови,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летни секојдневни врвови.2.Материјал : Полиестер(Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен).3.Врвот го прави посекси и попривлечен за носење.4.Повод : Секојдневен, Дали, Роденден, Запознавање,Fall,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, И Зима.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Season : Spring,Summer Gender : Women,Girl Occasion : Casual,Daliy Material : Polyester Collar : Round-Neck Style : Casual,Fashion Length : Редовна Должина На Ракавот : Краток Ракав како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Топ 95%Полиестер, 5%Спандекс, оваа маица е изработена од одлична мека ткаенина, навистина мека и лесна, а не проѕирна. Карактеристики : ласкави и удобни женски врвови што дишат, Класичен кружен Врат и секојдневен изглед за да ве направат симпатични и посебни и удобни, совршен краток ракав за совршено да ги покриете рацете, без смалување и без избледување по миењето. Големина : Големината може да биде мала, ако сакате лабаво вклопување, се препорачува да изберете големина поголема. Повод : Носење на овие слатки врвови за шопинг, на отворено, дела, забава и мама живот, празници, училишта, плажи и летен одмор. Забелешка За перење : препорачуваме машинско ладно перење или миење раце, суво на тивок оган или закачување за сушење. велигден; велигденски кошули за жени; велигденски јајца; велигденски зајаче костим за возрасни; велигденски подароци; велигденски гноми; велигденско зајаче; женски врвови; плус големина блузи за жени; женски врвови облечени секојдневно; женски резервоари; врвови за нега; блузи; резервоари; летни врвови за жени; блузи за жени; женски летни врвови; врвови за нега на резервоари за доење; тенкови врвови жени; лето блузи; женски блузи; женски врвови плус големина; обични блузи за жени; кошули за жени; преголеми маици за жени; женски кошули; хавајска кошула за мажи; маици за жени; кошули со копчиња за жени; женски маици; маици; в маици за вратот за жени; маици за жени графички.

Спецификацијата