.

Женски Врвови Обични Кошули За Одмор Без Ракави Надвор Од Рамената

Женски Врвови Обични Кошули За Одмор Без Ракави Надвор Од Рамената

DEN 255.84

Достапност
Достапно за нарачка

Модна Секси Еластична Обвивка За Печатење Надвор Од Рамото, Тенок Врв На Маичката. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : Полиестер,Спандекс Бои : Црна Големина : Должина На Ракавот : Деколте Без Ракави : Шема Надвор Од Рамената : Графички Отпечатоци Дебелина : Тинстил : Слободно Време, Боемски, Ретро, Европска Сезона : Пролет, Летна Пригода : Семејство, Одмор, Вработување, вклучен Пакет За Патувања : 1 Блуза. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. ●Кошули За женски Материјал●Полиестер,Спандекс, многу мек и удобен за пролет и лето. ●Карактеристика : со својот крој За слабеење Погоден за пролет, лето или aut,зима. Тип на ставка : Надвор од врвовите На рамената за жени /блузи за жени облечени секојдневни/женски блузи/кошули за жени.

Спецификацијата