.

Жените Лето Писмо Печатени Забава Маици О Вратот Лето Симпатична Маици Блуза Блузи Долга Маица Жените Долги Ракави Маици

Жените Лето Писмо Печатени Забава Маици О Вратот Лето Симпатична Маици Блуза Блузи Долга Маица Жените Долги Ракави Маици

DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Тип на шема : Печатење Женски Долги Врвни Летни Кошули Со Топки Со Кратки Ракави Кошули Со Долги Ракави за Женска Табела : . Големина : S Биста : 96cm/37.80" Рамо : 44cm/17.32" Ракав : 17.5 cm/6.89" Должина : 63cm/24.80"Големина : М Биста : 100cm/39.37" Рамо : 45cm/17.72" Ракав : 18cm/7.09" Должина : 65cm/25.59"Големина : L Биста : 104см/40,94" рамо : 46см/18,11" ракав : 18,5 см/7,28" должина : 67см/26,38"големина : xl Биста : 108см/42,52" рамо : 47см/18,50" ракав : 19см/7,48" должина : 69см/27,17"големина : xxl биста : 114см/44.88" рамо : 48см/18.90" ракав : 20см/7.87" должина : 71см/27.95"големина : хххл Биста : 118см/46.46" рамо : 49см/19.29" ракав : 21см/8.27" должина : 73см/28.74" Точка специфики жени V тренингот За Вратот. Пол : Женски Врвови Со Кратки Ракави за Жени. 2. Стилски И Мода Ве Прават Попривлечни Нежни Ткаенини Капа За Пливање. Тип На Шема : Печатење Женски Врвови Маици. Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини претходно . Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Основи Долги Ракави Маица Жени.

Спецификацијата