.

Женски Обичен Цврст Краток Ракав Сплит В - Вратот Плете Пуловер Врвови БЛУЗА XL

Женски Обичен Цврст Краток Ракав Сплит В - Вратот Плете Пуловер Врвови БЛУЗА XL

DEN 287.84

Достапност
Достапно за нарачка

Женски Обични Солидна Краток Ракав Сплит V-Вратот Плете Пуловер Врвови Блуза. Оваа Модна ткаенина за кошула Со Кратки Ракави е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : 48% Полиестер, 38% Вискоза,11% Памук, 3% Спандекс-Стил : мода. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : V-Врат. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Блуза : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 34 БИСТА : 90см/35.43" Ракав : 18см/7.09" Должина : 62см/24.41" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 36 БИСТА : 94см/37.01" Ракав : 18см/7.09" Должина : 63см/24.80" Големина : Л САД : 8 велика британија : 10 еу : 38 Биста : 100СМ/39.37" Ракав : 18.5 см/7.28" должина : 64см/25.20" големина : xl сад : 10 велика британија : 12 ЕУ : 40 БИСТА : 106см/41.73" ракав : 18.5 см/7.28" должина : 65см/25.59" големина : xxl Сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 еу : 42 Биста : 112см/44.09" ракав : 19см/7.48" должина : 66см/25.98" € материјал€ : 48% полиестер,38% Вискоза,11% памук,3% спандекс. Мек, лесен, Растеглив И Мек Материјал Од Влакна, Дише и Лабаво Одговара за Носење. ①Карактеристики : Женска Обична Блуза Со Плетени Врвови Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави. ①Совпаѓање : Спарете Со Хеланки или Фармерки, Најдобро За Секојдневно Носење, Одмор И Канцеларија Итн. Перење се Препорачува рачно миење на ладно, но може да се мие нежно во машина; Закачете се да се исуши; Не Избелувајте. зелени врвови за жени; надвор од врвовите на рамената за жени; излегување блузи; маици кошули за жени.

Спецификацијата