.

Среќен Божиќ !!!Кванг Женски Божиќ Печатење Смешни Маица Долги Ракави Дуксери Пуловер Блузи

Среќен Божиќ !!!Кванг Женски Божиќ Печатење Смешни Маица Долги Ракави Дуксери Пуловер Блузи

DEN 399.84

Достапност
Достапно за нарачка

Жени Обични Лабави Тркалезни Вратот Капка Рамо Долг Ракав Џемпер Карактеристики : Que Материјал : Мека И Удобна Fusture Карактеристики : Долги Ракави ,мека, еластична, дише ткаенина обезбедува исклучителна удобност и издржливост. Ќе биде совршено да се спарите со панталони,здолниште, хеланки или фармерки за секојдневен, но трендовски изглед, погоден за пролет, лето, aut или зима. Содржина на пакетот : 1 Х женски Врвови информации За Производот : Сезона : Пролет Aut Зима Пол : Жени Прилика : Мода, Дневна Должина На Блуза : Редовен Тип На Шема : Печатен Стил : Мода, опсег На Обични Грешки 1 - 3см Женски Дуксер-Тркалезен Врат, Долг Ракав, Божиќен Снешко, Снегулка, Новогодишна Елка, Ирваси, Дедо Мраз печатење.Воведување на нашиот врвен женски дуксер, совршен за додавање празничен шмек во Вашата Гардероба оваа Божиќна сезона. Прифатете го празничниот дух со нашиот трендовски дуксер со прекрасен принт од снежни луѓе, снегулки, Новогодишни елки, ирваси и дедо Мраз. Тркалезното деколте и долгите ракави нудат класично и удобно вклопување кое е идеално за празничните прослави. Доживејте ја совршената мешавина на релаксација и мода со нашиот женски дуксер. Без разлика дали присуствувате На Божиќна забава или поминувате квалитетно време со најблиските, овој дуксер е совршен избор. Спарете го со фармерки или хеланки за стилски и удобен ансамбл што ја доловува суштината на празникот. Изработен со висококвалитетни материјали, овој дуксер обезбедува и стил и удобност. Опуштеното вклопување обезбедува максимална атмосфера, што го прави совршен за секојдневни излегувања или релаксирање дома за време на сезоната на празници. Принтот инспириран Од Божиќ додава разиграна и модерна атмосфера на вашиот изглед, овозможувајќи ви да го покажете вашиот празничен дух со стил. Надградете ја вашата гардероба со овој модерен и удобен женски дуксер. Прифатете Ја Радоста На Божиќ со шармантниот снешко, снегулка, Новогодишна елка, ирваси и принт На Дедо Мраз. Не пропуштајте ја оваа можност да го подигнете вашиот празничен стил!.

Спецификацијата