.

Женска Кошула злекејико Лабави Шопинг Блузи

Женска Кошула злекејико Лабави Шопинг Блузи

DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

КАРАКТЕРИСТИКА : кратки ракави со о-врат, еднобојна, секојдневен врв, печатена шема со повеќебоен избор. Тоа е посебен дизајн за секојдневно носење.МАТЕРИЈАЛОТ : Изработен Од Полиестер-еластичност, материјал за дишење и мека текстура.СЕЗОНА : Летна И Пролетна Прилика : Облека за Плажа, Пешачење, Џогирање, Возење Велосипед, Шопинг, Патување.ПОЛ : Дами, Женски Носете Здолниште Слој Мека Кошула Плус Големина Графички Маици За Жени Девојки Дуксери Големина 14 16 Вар Комбинезон Жени Дами Долги Ракави атлетски Кошули големина табела : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см/35.43" Должина : 66см/25.98"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 94см/37.01" Должина : 67см/26.38"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 98см/38.58" Должина : 68см/26.77"Големина : xl САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 еу : 40 биста : 102cm/40.16" должина : 69cm/27.17"ГОЛЕМИНА : XXL САД : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 106cm/41.73" должина : 70cm/27.56" АТРАКТИВЕН СТИЛ НА ДИЗАЈН : БЛУЗАТА Е Дизајнирана во печатени обрасци, кратки ракави, Кружен врат, секојдневен и лабав тип за жени и ДАМИ НОСАТ. Тоа Е Еден Вид Дневна Блуза Која Се Состои од Убавина и Корисност. Убавина и Корисен Дизајн : Дизајнот На Кратки Ракави ќе Ви Донесе Еден Вид Деликатна Убавина, Може Вашата Кожа Да Биде Повредена Од Летната Сончева Светлина во Голема мера. Тоа Е Дизајн Кој се Состоеше Од Убавина и Корисност. Услугата : Ние Да Пораснеме Со Вас, Да Бидеме Верен Партнер, Обезбедување И Услуга За Вас. Повеќенаменски : Можете Да Го Носите За Време на Плажа, Пешачење, Џогирање, Возење Велосипед, Шопинг, Патување, Блузата Ќе Ви Донесе Одлично Чувство Во Различна Пригода, но Што е Најважно, Може Да Ви Помогне Да Ја Подобрите самодовербата. Материјал За Дишење : Мек Полиестер-Добра Отпорност И Зачувување На Обликот, Со Висока Јачина И Еластичност. Еластичност, Материјал За Дишење И Мека Текстура.

Спецификацијата