.

Коџоин Женски Обични Возбудливи Фустани Краток Ракав Екипаж Замав Сарафан Макси Лелеав Фустан Црн

Коџоин Женски Обични Возбудливи Фустани Краток Ракав Екипаж Замав Сарафан Макси Лелеав Фустан Црн

DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Женски Секојдневен Возбуда Фустани Краток Ракав Екипажот Замав Сарафан Макси Течен Фустан Црна Л Удобен Џебови : летните фустани за жени се одликува со џебови, што не само што е практично, туку додава и уникатен допир на целокупниот дизајн. Можете лесно да чувате мали предмети како клучеви или телефон без да носите дополнителна торба. Модерен Дизајн : овој макси фустан со нивоа е совршен за одмор на плажа или секојдневен собир со пријателите. Шармантниот раб на листот од лотос додава разигран допир на целокупниот дизајн. Разновидни Прилики : овој миди фустан за жени е погоден за различни прилики, вклучувајќи патувања на плажа, патувања, работа, секојдневно носење и секојдневни излегувања. Неговиот удобен и лесен за носење дизајн го прави совршен за облекување или облекување. Удобна Ткаенина : Изработена Со мешавина од 60% полиестер, 35% вискоза и 5% спандекс, овој фустан е удобен и мек на допир. Ткаенината е идеална за топло време. Одлична Вредност : овој фустан е одлична вредност за неговиот прекрасен дизајн, висококвалитетна ткаенина и разноврсна носливост. Тоа е задолжителен додаток во вашата гардероба што ќе го посегнувате одново и одново. Пријателска Забелешка : 1.Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите 2.Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот 3.Ве молиме дозволете 0,5~1 инчи се разликува поради рачно мерење, благодарам. Услуги на клиентите : ние сме посветени на обезбедување 100% задоволство на нашите клиенти. Ние ќе продолжиме да ги подобруваме нашите производи според предлозите на нашите клиенти. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не. Ние ќе ви дадеме задоволителен одговор во рок од 24 часа.

Спецификацијата