.

Усмикси Летни Фустани За Жени Гроздобер Графика На Плажа Боемски Лабав Замав Макси Сарафан Со Краток Ракав V - Врат Цветен Принт Долг Свечен Фустан Небесно Сино XXXL

Усмикси Летни Фустани За Жени Гроздобер Графика На Плажа Боемски Лабав Замав Макси Сарафан Со Краток Ракав V - Врат Цветен Принт

DEN 319.68

Достапност
Достапно за нарачка

Овие Женски Фустани се изработени од висококвалитетен материјал од памучна мешавина, мек на допир, лесен и течен,облечен во удобно и не иритирачки.И можете да ја пеглате на ниска температура и да ја закачите сува. фустан/женски фустан/фустан за жени/фустани за жени/вестидос де новија/женски фустан/женски фустан/женски фустани/женски фустани/женски фустани/фустани за жени/венчавки фустани за жени/летен фустан/фустани за жени 2023/женски фустани/фустан со долги ракави за жени/секојдневен фустан/фустан за завиткување/коктел фустан/женски фустани летен/летен фустан за жени/фустан за завиткување за жени/фустан со долги ракави/фустан за забави за жени/чаден фустан/женски фустан за сонце/фустан на плажа/краток фустан/секојдневни фустани за жени/женски фустани.82 "Ракав : 37cm/14.11 " Должина : 115cm/45.39" ракав : 37.37" Ракав : 34см/13.

Спецификацијата