.

Синдисус Жени Сарафан Цветни Фустани За Лизгање Плус Големина Летен Долг Макси Фустан Кафтан Плажа В Врат Темносина 3ХЛ

Синдисус Жени Сарафан Цветни Фустани За Лизгање Плус Големина Летен Долг Макси Фустан Кафтан Плажа В Врат Темносина 3ХЛ

DEN 127.84

Достапност
Достапно за нарачка

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Летен Фустан За Лизгање, Долг Фустан Без Ракави, Женски Сарафан На Плажа Бохо Кафтан, Цветен Принт Макси Фустан Тип На Шема : Цветен Принт, Боја За Вратоврска, Отпечаток Од Пеперутка, Џебови Боја : Зелена Бела, Розова Сина, Црвена, Розова Црна, Виолетова, Темносина, Розова, Жолта, Зелена, Жолта Сина, Сина, Црна (По Избор)Големина : xl, 2xl, 3xl (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Материјал : 95% Полиестер, 5% Spandexneckline : V Должина На Вратот : Должина На Максислев : Без Ракави Сезона : Пролет, Летни Прилики : Секојдневни, Патувања, Одмор, Работа, Забава, Секојдневни, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Материјал : макси лизгачкиот фустан е направен од лесна ткаенина, и е толку пријателски за кожата и дише, лабавиот дизајн ви носи удобно искуство при носење.2. Натпревар : одлично е и да го спарите овој модерен фустан со висока пета, сандали, капи, ѓердан и обетки за шик изглед.3. Дизајн : Жени без ракави v вратот плажа сарафан, боемски одмор партија кафтан долг фустан, преголеми шпагети ремени фустан, мода плус големина лизга фустани со џебови .Може да изгледате потенок со носење лабав фустан со v вратот. 4. Повод : Совршен за фустан за носење на работа, забава, коктел, семеен собир, состанок или само за секојдневно облекување.Содржина на пакетот : 1 х Жени Плус Големина Лизгачки Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Боемски Фустан Со Цветен Принт, Женски Фустан Без Ракави, Женски Летни Фустани на Плажа, Женски Долг Фустан. Материјал-95%Полиестер, 5%Спандекс. Ткаенината е Мека И Пријателска За Кожата, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Женски V Вратот Долг Фустан, Жени Плус Големина Вратоврска Боја Лизга Фустани, Жени Преголеми Летен Сарафан, Жени Плажа Одмор Макси Фустани, Дами Бохо Кафтан Фустан со Џебови, Трендовски и Елегантен. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Со Ремени За Шпагети Совршен За Работа, Секојдневен, Празник, Забава, Одмор, Секојдневно Носење. Натпревар Стил Овој Макси Фустан со Потпетици Или Сандали за Секојдневен Изглед Во Лето, ќе Ви се допадне. Можете Исто така Да Се Спарите Со Чизми Во Пролет, Лето и Fall.

Спецификацијата