.

Женски Макси Кат Фустан Дозвола Трендовски Фустани Фустан Без Ракави V Вратот Цветни Печатење Гроздобер Ancle Должина Без Грб Фустан Модна Облека За Жени Лето Повик Л

Женски Макси Кат Фустан Дозвола Трендовски Фустани Фустан Без Ракави V Вратот Цветни Печатење Гроздобер Ancle Должина Без Грб

DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Цхјс Женски Макси Кат Фустан Клиренс Трендовски Фустани Фустан Без Ракави В Врат Цветно Печатење Гроздобер Анкл Должина Без Грб Фустан Модна Облека За Жени 2023 Лето Лежерно Лабаво Сино М-Добредојдовте Во Чхјс Продавница (◕ ᴗ◕✿)- Ви Посакувам пријатно шопинг искуство ВО CZHJS CZHJS има за цел да обезбеди висококвалитетна женска облека и додатоци. Online 24 Часа Онлајн : ако имате какви било прашања, слободно контактирајте го сервисниот тим НА ЧЈС, ние ќе го решиме за вас. ✈Брза Испорака : Испорачана на време во рок од 48 часа. Времето на испорака е 7-21 дена, имаме стабилни логистички канали и со нетрпение очекуваме да соработуваме со вас.Карактеристики : Секојдневен фустан ,Лабав Фустан,Фустан За Одмор,Сруфли,Фустан Со Завој Со Ремен,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, есенска и летна секојдневна Блуза. 2.Материјал : Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен. 3.Специјалниот дизајн на лабав Фустан го прави посекси и попривлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, лето и Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Сезона : лето : девојка повод : секојдневна, секојдневна наука : тип на полиестерпатер тип : цврст стил на боја : елегантен и модерен должина : средна и мала должина на ракавот : без ракави за чистење : ладно миење раце, закачување или сушење што добивате : 1 парче облека : Големина М. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 94см/37.01 "Должина : 128см/50.39" лабава летен фустан за жени се занимава. боемски фустани за жени под 10 долари. лелеави фустани за жени свадба гостин дозвола.

Спецификацијата