.

Капрезе Свечени Облечени Здолништа За Жени Здолништа Со Еднобојни Возбудливи Здолништа Работна Облека Деловна Канцеларија Долги Макси Здолништа

Капрезе Свечени Облечени Здолништа За Жени Здолништа Со Еднобојни Возбудливи Здолништа Работна Облека Деловна Канцеларија Долги

DEN 223.84

Достапност
Достапно за нарачка

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женски Плисирани Здолништа, Жени Секојдневни Долги Здолништа, Жени Макси Здолниште Со Висок Струк, Женско Лабаво Широко Здолниште За Замав, Женски Здолниште Со Здолниште Тип : Еднобојна, Возбудлива, Рушена Боја : Кајсија, Црвена, Светло Сива, Длабоко Сина, Темно Сива, Трева Зелена, Жолта, Црна (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL (Следете Ги табела со големини За Избор Ве Молиме)Материјал : 100% Полиестерска Должина : Макси Должина Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимски Прилики : Совршен За Секојдневниот Живот, Секојдневен, Забава, Филмови, Плажа, Улица, Дом, Одмор, Патување, Запознавање, Работа.Карактеристики : 1. Ткаенина : 100% Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви носи Прекрасно Искуство Со Носење.2. Дизајн : Секојдневно И Стилско Долго Здолниште. Тоа Е Задолжително Здолниште за Вашата Гардероба Во Лето!3. Карактеристика : Женски Бохо Долги Здолништа Со Еднобојна Боја, Макси Здолништа Со Рафтови Со Лулашки, Лежерно Лесно Течено Долго Здолниште, Растегливо Здолниште4 Со Висок Струк. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување со Сандали, Влечки, Спортски Чевли Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Здолниште (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Здолништа Со Еднобојна Боја, Женски Лежерни Долги Здолништа, Макси Здолниште Со Висок Струк, Жени Лабави Широки Плисирани Здолништа. Материјал-100% Полиестер. Изработени од Растеглива Ткаенина, Удобна и Мека За Носење. Дизајн-Женски Лесни Долги Здолништа, Еластично Макси Здолниште Со Висок Струк, Летни Боемски Здолништа Со Еднобојни Бои, Рафел Полите, Ручани Здолништа За Одмор На Плажа. Повод-Совршен За Секојдневниот Живот, Секојдневен, Забава, Филмови, Плажа, Улица, Дом, Одмор, Патување, Запознавање, Работа. Натпревар - Ова Секојдневно Макси Здолниште Може Да Работи Во Текот На Целата Година. Можете да Го Усогласите со Врвови На Резервоарот, Маици, Сандали, Сламена Капа, Рамни Или Потпетици. Тоа ќе Направи да Изгледате Супер Шармантно и Елегантно.

Спецификацијата