.

Келајуан Женски Бодикон Долг Фустан, Исмејувачки Исечок На Вратот Без Ракави Еднобоен Течен Фустан За Забави

Келајуан Женски Бодикон Долг Фустан, Исмејувачки Исечок На Вратот Без Ракави Еднобоен Течен Фустан За Забави

DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Женски Бодикон Долг Фустан, Исмејувачки Исечок На Вратот Без Ракави Еднобоен Течен Партиски Фустан. Карактеристики : . Овој основен долг фустан е задолжителна пригода!. Рачно / Машинско перење препорачано со вода со ниска температура, користејќи благ нежен сапун, без белило. Ве молиме љубезно проверете ЈА ТАБЕЛАТА СО ГОЛЕМИНИ подолу пред да нарачате. Големина(см)ttttttt tt. s t Bust : t78t Length : t138пресврт : t66нив : t146. Мt Bust : t82tlengh : t139пресврт : t70нив : t150. Lt Bust : t86tlengh : t140пресврт : t74нив : t154. Големина (инч)ttttttt tt t. s t Bust : t30. 71 t Length : t54. 33 пресврт : t25. 98 нив : t57. 48 . Мt Bust : t32, 28 tlengh : t54, 72 пресврт : t27, 56 нив : t59, 06 . Lt Bust : t33. 86 tlengh : t55. 12 пресврт : t29. 13 нив : t60. 63 . Спецификација : . Материјал : Спандекс. Боја : Црна. Пол : За Жените. Стил : Елегантен. Вклучен Пакет. 1 Х Фустан. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од спандекс. Висококвалитетен, мек и дише. Женските матурски фустани се удобни за носење. Карактеристика : Без Ракави, потсмевачки врат, исечок, цврста боја, тенок фит, течен раб, целосна должина. тенковски врвни фустани, лесни за облекување и соблекување. Дизајн : фустани за тело за жени, со убава боја, апсолутно елегантни и привлечни. Во него ќе добиете тони комплименти. Натпревар : фустан за коктел забава, добро спарете со чанта, обетки, ѓердан, рамни чевли, сандали, високи потпетици за да создадете разновиден изглед. Повод : женски долги фустани, костум за многу прилики, како што се забава, музички фестивал, датира, свадба, коктел, клуб, и така натаму.

Спецификацијата