.

Жирафа Печатење Жени Обична Кошула Женски Летни Врвови Маичка

Жирафа Печатење Жени Обична Кошула Женски Летни Врвови Маичка

DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Пакетот Вклучува : 1 х Женски Врвови,. Шема : Печати,. Материјал : Памук, Полиестер,. Должина На Ракавот : Кратко;. . Супер Удобен За Носење, Уникатен Стил, Направете Поубав, Моден, Секси И Елегантен.". Забелешка : може да има 2-3% разлика според рачното мерење. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Печати Кошула. Секојдневна Облека. Жените Мода.

Спецификацијата