.

Грианлок Дами Блуза Сплит Кошули Долги Врвови Жени Обична Туника Кошула Лабава Ракави Каки ХЛ

Грианлок Дами Блуза Сплит Кошули Долги Врвови Жени Обична Туника Кошула Лабава Ракави Каки ХЛ

DEN 287.84

Достапност
Достапно за нарачка

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Летни Блузи, Жени Долга Блуза Жени Со Цврста Боја Маици Тип На Шема : Еднобојна Боја : Бела, Розова, Сива, Црна, Каки (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL,3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% Памук, 35% Полиестернеклин : Ѓердан На Екипажот : Должина На Долги Ракави : Без ракави Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимски Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Клуб, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работа.Карактеристики : 1. Ткаенина : Памучен Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Овие Маици Се Направени од Мешани Памучни Ткаенини. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. Класична Главна Блуза За Гардероба.2. Дизајн : Секојдневна и Елегантна Блуза. Основниот Дизајн На Вратот И Копчињата на Екипажот Ве Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата.3. Карактеристика : женските секојдневни врвови блузи доаѓаат со сплит дизајн, без ракави и цврста боја, носат летни кошули и го покажуваат вашиот шармантен изглед4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување Со Фармерки, Тексас Шорцеви, Секојдневни Панталони Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Летна Блуза (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Летни Врвови За Жени, Секојдневни Маици Без Ракави За Жени, Широки Долги Кошули За Жени Секојдневни, Работа, Секојдневно Носење, Врвови Од Туника За Носење Со Хеланки, Облечени Врвови за Жени. Материјал-65% Памук, 35% Полиестер. Секси Женските Кошули и Блузи Прават Да Изгледате Уникатно и Шармантно во Толпата. Дизајн-Женски Блузи Елегантна Секојдневна Лабава Туника, Блуза Со Маица Во Еднобојна Боја, Широки Копчиња Со Кратки Ракави Долги Кошули, Трендовски и Шик. Повод - Ова Лето Блузи Е Погодна За Работа Носат, Канцеларија, Бизнис, Одмор, Одмор, Плажа, Партии, Вечер, Датум Ноќ и Излегување. Натпревар - Оваа Блуза Со Долги Врвови е Доволно Лесна и Доволно Убава за Носење Со Симпатичен Ѓердан со Панталони или Здолниште Во Летните Месеци. Тоа Може Да Биде Облечен Или Носи Повеќе Случајно.

Спецификацијата