.

Акихол Џемпер За Жени Зимски Женски Екипаж Преголем Пуловер Лесен Врат На Екипажот Обични Врвови Од Туника

Акихол Џемпер За Жени Зимски Женски Екипаж Преголем Пуловер Лесен Врат На Екипажот Обични Врвови Од Туника

DEN 430.24

Достапност
Достапно за нарачка

Женски Еднобоен Темперамент Моден Ракав Надворешна Облека Со Низок Врат Плетен Џемпер Пуловер Дуксер За Менсезона : Aut, Зима. Пол : Женски. Јака : V вратот. Материјал : Акрилик плетени. Категорија На Производи : Плетени Џемпери. Должина на ракавот : ракав за лилјак. Верзија : Редовна. Соодветна пригода : активности на отворено, забави. Тип На Шема : Цврста Боја. Стил : Разноврсна, секојдневна, спортска, патување. 1 Материјал за џемпер : женските зимски врвови се направени од мек, лесен, дише и тенок плетен материјал, многу удобен за носење во текот на целиот ден. Карактеристики : Надуен ракав, долг ракав, v врат, цврста боја, специјална ребреста блок шема, опуштено вклопување. Кошулите за жени се најновата летна мода во Совпаѓањето : овие есенски врвови за жени совршени за спарување со слаби фармерки, хеланки, здолништа, чизми, потпетици или патики за секојдневен изглед. Повод : врвовите За Џемпери за жени се одлични за шопинг, забава, работа, канцеларија, ноќно излегување, состанок, одмор, секојдневен изглед итн. Совети : Рачно миење и лежење за сушење, без белило. Ве молиме љубезно да ја повикате нашата табела со големини пред да ги нарачате овие блузи со долги ракави за жени.

Спецификацијата