.

Кпоплк Жени Пуловер Џемпер В Вратот Долг Ракав Преголем Кабел Плетени Џемпери Блузи Б, М

Кпоплк Жени Пуловер Џемпер В Вратот Долг Ракав Преголем Кабел Плетени Џемпери Блузи Б, М

DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

В Џемпери За Вратот За Жени Со Долги Ракави Сплит Лабава Обична Плетена Пуловер Џемпер Туника Врвови. Овие џемпери за жени користат мек удобен плетен материјал, лесен и пријатен за носење. Женски џемпери карактеристики v вратот, долг ракав, плете пуловер џемпер, лабава широка стил. Женските врвови за туника се основни за носење сами или со јакна и фармерки, обезбедувајќи. најдобрата удобност и изглед потенки, супер разноврсна и лесна за стилизирање, ви помагаат да добиете многу комплименти. Забелешка : . 1. Може да има отстапување од 1-3 см во различни големини, ве молиме изберете ја точната големина според табелата со големини. 2. Можеби има мала разлика со она што го добивате.Бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ. 3. Вакуумско пакување, може да има некои брчки, се препорачува пеглање 8-15 минути, миење на џемперот и закачување на суво на воздух. Quepters : овие џемпери за жени имаат v врат, долг ракав, плетен џемпер со пуловер, полите и манжетните се ребрести, што нуди поинаква текстура на оваа облека. тоа е гардероба што мора да се лизне на предметот за носење. плете пуловер џемпер за. жените носат во ладни утрински часови, пролет, fall или зимски денови. . €Материјал : женските џемпери се изработени од висококвалитетен мек и удобен материјал наспроти вашата кожа. Опуштеното деколте и вклопувањето само додаваат на целокупната луксузност на ова парче кое е супер разноврсно и лесно за стилизирање. . €Тип q : есенски џемпери за жени/v џемпери за вратот за жени/плетен џемпер за жени/зимски џемпери за жени/џемпери со долги ракави за жени/женски пуловер џемпери/пријатни џемпери за жени/меки џемпери/женски врвови со долги ракави/женски врвови за туника/жени. падот врвови. . €Лесно За Спарување : овој секојдневен џемпер за пуловер за жени изгледа одлично со фармерки, хеланки, секојдневен панталон, шал ,чанта или чизми за трендовски и стилски изглед. И основните v - вратот џемпери да се фрли под јакни, палта, ќе изгледа одлично со сите ваши. фармерки!. ®Прилика : женските врвови за туники со долги ракави се совршени за секојдневниот живот, домот, училиштето, канцеларијата, работата, шопингот, забавата, улицата, коктелот, одморот, одморот. Симпатична Плете-Овој одличен џемпер со долги ракави е направен од 100% Акрилен материјал, тој е растеглив, дише и многу мек, овие врвови се многу удобни против кожата. Секси Врвови Надвор Од Рамото - можете да го носите овој лабав плетен џемпер на начин надвор од рамото или да го испуштите рамото, тој е повеќе стилски и женствен. Елегантен V Пуловер На Вратот - овој v врат долг ракав има прекрасен широк V сечење на вратот, изгледа многу подобро од често видениот v врат, овој е покласичен и секси. Можете да изберете да го носите со кратки здолништа или кратки фармерки за да бидете секси и шармантни; можете исто така да изберете да го усогласите со камизола или маица за вратот на екипажот. Тоа ќе направи да изгледате послатко и поприродно. Обични Долги Ракави - оваа лабава кошула жени е дизајнирана со долги ракави, тоа дава малку опуштено чувство. Одлично За-Пролет, fall и рана зима, натпревар со слаби фармерки, тексас шорцеви и спарете го со кратки чизми, потпетици за да го имате ова во тренд изглед! Машинско перење прифатено, предложен нежен циклус, закачете суво за да избегнете намалување.

Спецификацијата