.

Хеи_к Женска Секојдневна Мода Ретро Печатена Лесна Јакна Со Средна Должина Кардиган

Хеи_к Женска Секојдневна Мода Ретро Печатена Лесна Јакна Со Средна Должина Кардиган

DEN 479.84

Достапност
Достапно за нарачка

Женска Секојдневна Модна Ретро Печатена Лесна Јакна Со Средна Должина Кардигандескрипција1.Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, лесен за облекување или соблекување, удобен за носење во текот на целиот ден.2. Прилика : овој производ е совршен за секојдневна, плажа, прошетка, забава, работа, секојдневна облека. "што да облечам денес?" дилема. Тоа е толку случајно што може некои дополнителни корици! Овој е достапен во различни цврсти бои за да одговара на вашиот личен стил.3. Тоа може да се даде на пријатели, семејство, себе, итн., тоа е најдобриот избор за подароци4. Измијте со ладна вода, големината нема да се промени многу, доколку имате какви било прашања при изборот, добредојдовте на консултација5. Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи информации за производот : Сезона : Aut, Пролет : Женски Повод : дневен, секојдневен, спортски стил : Слободно Време Должина На ракавот : Долги Ракави : Одговара на големината дебелина : Стандардно како да се мие : Рачно перење во ладна вода, закачување или содржина на суво пакување : 1 парче женско cardigan Size Bust Shoulder Sleeve Lengths94cm/37.01"42cm/16.54"48cm/18.90"74cm/29.13"M100cm/39.37"43cm/16.93"49cm/19.29"75cm/29.53"L106cm/41.73"44cm/17.32"50cm/19.69"76cm/29.92"XL112cm/44.09"45cm/17.72"51cm/20.08"77cm/30.31"XXL118cm/46.46"46cm/18.11"52cm/20.47"78cm/30.71"XXXL124cm/48.82"47cm/18.50"53cm/20.87"79cm/31.10"XXXXL130cm/51.18"48cm/18.90"54cm/21.26"80cm/31.50"XXXXXL136cm/53.54"49cm/19.29"55cm/21.65"81cm/31.89"?Удобен и Мек Материјал : лесна и пријателска за кожата ткаенина, малку потенка од маица, така што предизвикува нејзино збрчкање. Кога ќе го примите, можете да го измиете на студ и да го закачите на закачалка за да се исуши и брчките ќе се намалат. ?Моден Дизајн : 3/4 ракав, неправилен раб, отворен преден дел, краток, ласкав, уникатен, растеглив, секојдневен и лесен кардиган за жени. Овој вид краток кардиган не е премногу тежок и е погоден за цела година. ?Повеќенаменски : добро се координира со многу предмети во вашиот плакар! Одлично за фармерки, панталони, здолништа, хеланки, хулахопки во теретана, фустани без ракави, Маица, супер симпатична и изгледа одлично со се!. ?Совршен За Секоја Пригода : носејќи го овој лесен кардиган секој ден станувате во пролетните денови! Посоодветно е да го облечете овој уникатен блејзер во летна климатизирана канцеларија или кабина за да додадете и пријатна смисла и допир на женска боја! Можете исто така да облечете ваква лесна јакна во есенските или зимските денови кога живеете или патувате низ град кој има топла клима!. ?Забелешка : Потсетете се да ја проверите табелата со големини пред да нарачате. Овој кардиган е во нормална големина, ако сте повеќе како лабава смисла, тогаш нареди големина и ракавот е тенок одговара!.

Спецификацијата