.

Есенски Џемпери За Жени Модерен Џемпер Кардиган Одмор В-Џемпери За Вратот За Девојчиња БЕЖ 2XL

Есенски Џемпери За Жени Модерен Џемпер Кардиган Одмор В-Џемпери За Вратот За Девојчиња БЕЖ 2XL

DEN 479.68

Достапност
Достапно за нарачка

Женски Џемпер Џемпер Со Средна Должина Со Ракави Со Фенер Со Ревер Плетено Еднобојно Долго Здолниште 2023 Џемпер Дозвола За Жени. Женски Џемпер Со Средна Должина Џемпер Здолниште Со Ревер Фенер Ракави Плетени Еднобојни Долги Здолништекарактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневен Секси, Лабава, Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Зимски секојдневен Плетен Џемпер.2.Материјал : Акрилик. Изработени од ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Специјалниот дизајн го прави посекси и попривлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат за fall и зима .5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Нашата облека сите се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека ќе бидат помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Винтергендер : Жени, Девојка Повод : Секојдневен Материјал : Акрилик Тип На Шема : Цврста Јака : В-Декстил : Лежерна, Модна Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долги Ракави Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Жени Top Size Size USUKEUBust Sleeve Lengthxxlxx-Large121642120cm/47.24"57cm/22.44"89cm/35.04"Size : XXLSize : XX-Large US : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 120cm/47.24"Sleeve : 57cm/22.44"Length : 89cm/35.04". Големина Шема : Големина : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 120см/47.24 "Ракав : 57см/22.44 " Должина : 89см/35.04". Женски Џемпер Со Средна Должина Џемпер Здолниште со Ревер Фенер Ракави Плетени Еднобојни Долги Здолништа. Мали Девојки Плетени Елеци Организатор На Култури Плакар Против Вратот Врвови Без Ракави Тинејџерски Гроздобер Кревање Раменици Плус Големина Мало Дете Блејзер Светло Црвена Лесна Буци Портокалова Желка Клиренс Тиква Складирање Поло Туника Зелена Сива Виолетова Девојка Тинејџери Поштенски Кафеава Графичка Ѕвезда Облечена Обична Обвивка Памучна Крема Дами Топла Јагода Девојки'.

Спецификацијата