.

Телефонски сапун Мрежа Лента Лента Атмосфера Празничен Појас САМОСТОЈНО Пакување Декоративен Подарок Бо Подарок Декоративна Канцеларија И Занает И Канцелариски

Телефонски сапун Мрежа Лента Лента Атмосфера Празничен Појас САМОСТОЈНО Пакување Декоративен Подарок Бо Подарок Декоративна

DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Мрежеста Лента Лента Атмосфера Празнична 15 см ПОЈАС САМОСТОЈНО Пакување Декоративна Кутија За Подароци Подарок Декоративна Канцеларија И Занает И Канцелариски Материјалкарактеристики : + Гаранција Ако имате какви било прашања, ве молиме чувствувајте се да контактирате, ако имате какви било проблеми со квалитетот или стоката не ги исполнува очекувањата, ве молиме за а1 ролна нетспецификација за пакување, големина, Поли деко ширината на решетката е 15 см, должината на мрежестата ролна е околу 22 метри (25 јарди) Овие Поли Решетки Широки 15 См се совршени за различни ПРОЕКТИ За Украсување ● Маријали ● Поли Декоративна Мрежа Изработена од Полипропилен и Метална Фолија, Пластичната Мрежа е флексибилна, лесна, издржлива и еднократно. Мрежестиот појас има чисти рабови и добро ја држи својата форма без да се грижите за какви било лабави нишки од мрежата што висат на вашата work.Net должина на ролна : околу 9 метри2. Поради разликите во светлината и екранот, бојата на производот може да биде малку поинаква од сликата. да бидам оправдан.Материјал : Полипропиленска И Метална Фолија} Бои} мрежеста ролна, убава цврста боја со метална фолија, совршена за правење венци, лакови, замавнувања, венци, корпи за подароци, занаетчиски проекти за домашен декор, божиќна декорација декоративна мрежеста лента со чисти рабови и цврста боја е совршена за правење венци, лакови, замавнувања, венци, корпи за подароци, занаетчиски проекти за домашен декор, украси За Новогодишна елкаширина : Апликација Од 15 См Е Совршена За Правење Венци, Лакови, замавнувања, венци, корпи за подароци, занаетчиски проекти за домашен декор, божиќни украси1. Ова е самостојна дијамантска слика, а не завршен цртеж, треба да го направите тоа сами. Сите димензии се мерат рачно, затоа ве молиме дозволете разлика од 1-2 см.●Големина + ширината на поли деко решетката е 15 см, должината на мрежестата ролна е околу 22 метри (25 јарди) Овие Поли решетки широки 15 см се совршени за различни проекти за украсување1 ролна мрежа за пакувањезбејки Маријали ● поли декоративна мрежа изработена од полипропилен и метална фолија, пластичната мрежа е флексибилна, лесна, издржлива и еднократно. Мрежестиот појас има чисти рабови и добро ја држи својата форма без да се грижите за какви било лабави нишки од решетката што висат на вашата работа.Спецификација2. Поради разликите во светлината и екранот, бојата на производот може да биде малку поинаква од сликата. да бидам оправдан.①Апликација е Совршена За правење венци, лакови, замавнувања, венци, корпи за подароци, занаетчиски проекти за декорација на домот, божиќни украси.ако имате какви било прашања, ве молиме чувствувајте се да контактирате, ако имате какви било проблеми со квалитетот или стоката не ги исполнува очекувањата, ве молиме за должина на ролна со анет : околу 9 метри декоративна мрежеста лента со чисти рабови и цврста боја е совршена за правење венци, лакови, замавнувања, венци, корпи за подароци, занаетчиски проекти За домашен декор, украси за новогодишна елка1. Ова е самостојна дијамантска слика, а не завршен цртеж, треба да го направите тоа сами. Сите димензии се мерат рачно, затоа ве молиме дозволете разлика од 1-2 см.Ширина : 15cm Material : Полипропилен И Метална Фолија Quoll Боите€решетката ролна, убава цврста боја со метална фолија, совршен за правење венци, лакови, замав, венци, подарок кошеви, занает дома декор проекти, божиќ украси Корисни домашни алатки. Висококвалитетен материјал. Широко област на примена. Дизајнот на рачни алатки е comfortableономски и удобен за зафат. Тоа е пријателски за аматери. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас.

Спецификацијата