.

Јојо Сива со среден лак за коса

Јојо Сива со среден лак за коса

DEN 127.84

Достапност
Достапно за нарачка

Добијте го Ultimate Party додаток за коса со оваа супер забавна колекција Jоо Боу. Лакот е прикачен на метален клип за салони, што го олеснува носењето. Jојо Сива Среден лак за коса (зелена). Затворање на салон. Метал шарм за потпишување.

Спецификацијата