.

Женски Боемски Фустан Со Принт Со Точки Долги Ракави Молитвена Облека

Женски Боемски Фустан Со Принт Со Точки Долги Ракави Молитвена Облека

DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : С Биста : 101см/39.76" Ракав : 58см/22.83 "Должина : 192см/75.59" . Големина : М Биста : 106см/41.73" Ракав : 59см/23.23 "Должина : 193см/75.98" . Големина : L Биста : 111cm/43.70" Ракав : 60cm/23.62 "Должина : 194cm/76.38" . Големина : XL Биста : 116cm/45.67 "Ракав : 61cm/24.02 " Должина : 195cm/76.77" . Големина : XXL Биста : 121cm/47.64" Ракав : 62cm/24.41 "Должина : 196cm/77.17" . Големина : XXXL Биста : 126cm/49.61 "Ракав : 63cm/24.80 " Должина : 197cm/77.56" . Големина : XXXXL Биста : 131cm/51.57 "Ракав : 64cm/25.20 " Должина : 198cm/77.95" . Големина : XXXXXL Биста : 136cm/53.54" Ракав : 65cm/25.59 "Должина : 199cm/78.35" . Женски Боемски Печатење Со Точки Муслимански Фустан Долги Ракави Исламска Молитвена Облекакарактеристики : Носете Го за да се чувствувате сигурни и убави! Овој шик мини фустан за боди се одликува со проегирни долги ракави, секси длабок v врат, стил на модна обвивка, скриен патент за грб, уникатен асиметричен раб и рушен струк. Достапно во различни класични цврсти бои.Тенкото вклопување совршено ги покажува вашите облини. Рушениот детал на половината може добро да ја скрие маснотијата на стомакот, а асиметричната линија додава повеќе чувство за дизајн, го истакнува женскиот шарм, впечатлив совршен помеѓу елегантен и мода.Стилски мини фустан погоден за разни прилики, одличен за секојдневно носење, свечени прилики, ноќно излегување, состаноци, забава, вечер, коктел, свадба, враќање дома, клуб, ноќно излегување, вечер, матурска вечер итн. Лесно се оди со накит, високи потпетици, клинови и сандали.Предлог За Перење : Ладно Миење Раце Не Избелувајте, Исушете.Овој фустан може да се носи како секојдневен фустан за секојдневно носење, или може да се носи на банкетисезона : Алгенда : Женаматеријал : Полиестердекорација : Должина На Необлекување : Редовна Должина На Ракавот : Јака Со Долги Ракави : Тип На Лак-Врат : Стил На Печатење : Мода,Каузална Овој производ има доволно залихи, ве молиме бидете сигурни дека ќе купите. Сликите се направени од професионални фотографи, кои се во целосна согласност со вистинската работа. Производот е 100% сосема нов, квалитетен и брза испорака. За да можете да носите фит, ве молиме погледнете ја табелата со големини погоре за купување.

Спецификацијата