.

Жените Цветни Печати Краток Ракав Секси V Вратот Коктел Партија Плажа Мини Фустан

Жените Цветни Печати Краток Ракав Секси V Вратот Коктел Партија Плажа Мини Фустан

DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Жените Цветни Печати Краток Ракав Секси V Вратот Коктел Партија Плажа Мини Фустан Можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн. Опис : Специјален дизајн на цветен принт изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење! Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. Сезона : Лето Пол : Женски Стил : Секси Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Должина На Печатен Фустан : Редовно Што добивате : 1 Х Фустан Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на предметот добиена Големина Биста Должина НА Ракавот XXL 110cm/43.31" 19cm/7.48" 89cm/35.04" Големина : XXL Биста : 110см/43.31" Ракав : 19см/7.48" Должина : 89см/35.04" табела со големина : големина : с биста : 94см/37.01" ракав : 15см/5.91" Должина : 85см/33.46"големина : м биста : 98см/38.58" ракав : 16см/6.30" ДОЛЖИНА : 86см/33.86"Големина : L Биста : 102cm/40.16" Ракав : 17cm/6.69" должина : 87cm/34.25"големина : xl биста : 106cm/41.73" ракав : 18 CM/7.09" должина : 88cm/34.65"големина : xxl биста : 110cm/43.31" РАКАВ : 19cm/7.48" Должина : 89см/35.04" Изработен Е Од Висококвалитетни Материјали, доволно Издржлив За секојдневно Носење. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. Многу е погоден заumn и зима. Удобен материјал, погоден за различни прилики. Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.

Спецификацијата