.

Единствени поволни цени, женски цветен трепет ракав еластичен половината за замав со фустани полите на полите

Единствени поволни цени, женски цветен трепет ракав еластичен половината за замав со фустани полите на полите

DEN 574.08

Достапност
Достапно за нарачка

Убави цвеќиња цветаат слатко на овој замав фустан стилизиран со декор вратоврска, ракав за трепет и полите на шутли. Флетираните ракави го ракуваат овој цветен фустан од одблесокот со нивото на здолниште со шутница. Моделот носи големина XS. (Висина : 5'9 ", Тежина : 124,6 фунти) Големина-градите-Продавница-Ширина-Ширина - Должина на должина - 36 5/8 25 5/8- - 14 1/8 - 35 5/8s - 38 5/8 - 27 1/2 14 5/8 36 1/4 M 40 1/2 - 29 1/2 15 36 3/4 L - 43 3/4 - 32 5/8 15 3/4 - 37 3/8xl - 46 7/8 - 35 7/8 16 3/8 - 38 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поговори за женски цветни флатери за трепет, еластичен половината за замав, лушпа од полите, 100% рајон Увезено. Цветно печатено. Флетер ракав. Врзете го вратот. Еластичен половината.

Спецификацијата