.

Женски Секојдневен Моден Принт Тркалезен Џеб На Вратот Лабав Фустан Фустан На Плажа Празничен Фустан Породилен Фустан За Жени Џебови За Фустани Памук

Женски Секојдневен Моден Принт Тркалезен Џеб На Вратот Лабав Фустан Фустан На Плажа Празничен Фустан Породилен Фустан За Жени

DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : Полиестер изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење! Стил : Дневен/Секојдневен/Плажаспецијален Ракав/Врат / сплет дизајн Погоден За секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија, забави,одмор,клубови и состаноци. Нега-Машина/ Рачно перење, не белило, висат или линија сува, ниско железо кога е потребно. Должина : Долга Декорација : Ништо што добивате : 1 Х Материјал За Облекување : Полиестер Погоден за секојдневен секојдневен изглед и какви било прилики особено за канцеларија, забави,одмор,клубови и состаноци.Тип на шема : Стил На Печатење : Дневно/Секојдневно/Деколте На Плажа : Тркалезна врат : Лабава Должина : Долгорочна : Женска Нега - Машина/ миење Раце, не белило, закачете или исушете ја линијата, ниско железо кога е потребно.Декорација : Копчиња специјален ракав/Тркалезен врат/дизајн на Спојување е изработен од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење!Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.Сезона : пролет/Лето/должина На Ракавот : без Ракави. Женски Фустани За Летна табела За Секојдневна Големина : . Големина : С САД : 6 ЕУ : 36 БИСТА : 90см/35.43" Половината : 80см/31.50" Должина : 140см/55.12"Големина : М САД : 8 ЕУ : 38 Биста : 96см/37.80" Половината : 86см/33.86" Должина : 141см/55.51"Големина : Л САД : 10 ЕУ : 40 Биста : 102см/40.16" половината : 92cm/36.22" должина : 142cm/55.91"големина : xl Сад : 12 еу : 42 биста : 110cm/43.31" Половината : 98cm/38.58" должина : 143cm/56.30"големина : xxl сад : 14 еу : 44 биста : 118 CM/46.46" половината : 104cm/40,94" ДОЛЖИНА : 144см/56,69" женски врвови. сетови за вежбање за жени. спортски градници за жени.

Спецификацијата