.

Имате Женски Врвови Обична Туника Летни Врвови Тркалезен Врат Градиент Со Долги Ракави Боја Маица Блузи

Имате Женски Врвови Обична Туника Летни Врвови Тркалезен Врат Градиент Со Долги Ракави Боја Маица Блузи

DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Информации за производот Пол : Женски Материјал : 95% Полиестер,5% Спандекс Бои : Црвена,Розова,Виолетова,Светло Виолетова,Сина,Црна,Зелена : С,М,Л,XL,Xxlsleve Должина : Долги Ракави Деколте : Дезен На Екипажот : Градиент Колорстил : Лежерно што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени За Да Не Се Повикуваат Само На Водичот За Големина Што Го Дава,Туку И треба референца Нашата, Која Покажува Во Детали За Производот Слики.Внимание : 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.4.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме.Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см/35.43" Ракав : 61см/24.02" Рамо : 36-40см/14.17-15.75" Должина : 65см/25.59" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 96см/37.80" Ракав : 62см/24.41" Рамо : 37-41СМ/14.57-16.14" должина : 66см/25.98" големина : л сад : 8 велика британија : 12 Еу : 38 биста : 102см/40.16" ракав : 63см/24.80" рамо : 38-42СМ/14.96-16.54" должина : 67см/26.38" големина : xl сад : 10 Велика Британија : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 108СМ/42.52" ракав : 64см/25.20" рамо : 39-43см/15.35-16.93" должина : 68см/26.77" големина : ххл сад : 12 велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 биста : 114см/44.88" ракав : 65см/25.59" рамо : 40-44см/15,75-17,32" должина : 69см/27,17" ткаенина : 95% полиестер,5% Спандекс. Висококвалитетните Материјали Ги Прават Овие Маици Доволно Да Се Протегаат. Тој Е Лесен, Дише И Мек, Ќе Ви Овозможи Пријатно Искуство Со Носење. Карактеристики : Маици За Вратот На Екипажот, Врвови Со Долги Ракави, Модни Кошули За Печатење, Тенка Лежерна Летна Облека, Трендовски Пролетни Блузи, Стилски И Економичен Главен Производ За Гардероба. Повод : Оваа Симпатична Блузи Може Да Оди На Плажа, Да Работат На Повик Датум Ноќ. Погоден За Враќање На Училиште, Излегување, Канцеларија, Бизнис, Одмор, Шопинг Или Само Секојдневно Носење, Какви Било Прилики. Натпревар : Тоа Е Едноставен, Но Никогаш Застарен Стил Кошули За Било Која Возраст. Можете Да Го Облечете Со Здолниште, Панталони Или Јакни Или Да Го Носите Секојдневно Со Фармерки, Шорцеви. Напикано Или Навлечено Однапред Ќе Ви Даде Врвен Изглед. Упатство За Перење : Рачно/Машинско Перење Во Нежно Со Ладна Вода, Закачете Се Да Се Исуши Или Исушете Ја Линијата, Не Избелувајте, Топло Железо Доколку Е Потребно.

Спецификацијата