.

Летни Фустани ЗА Жени ХИМИВЕЈ Женски Фустан Обичен Принт Лизга Плажа Здолниште Сарафан Портокал

Летни Фустани ЗА Жени ХИМИВЕЈ Женски Фустан Обичен Принт Лизга Плажа Здолниште Сарафан Портокал

DEN 168.80

Достапност
Достапно за нарачка

Женски Фустан Обичен Отпечаток Лизгање Плажа Здолниште Сарафанопис1. Специјално печатење / спојување дизајн2. Модерен дизајн на изглед ве прави попривлечни3. Погоден за секојдневниот живот, забава, плажа, одмор, канцеларија4. Многу погоден за секојдневно слободно време, ќе ви се допадне!5. Материјал : лесен, удобен и флексибилен; измијте ги рацете со ладна вода / сув производ информации : Пол : Женска Пригода : Секојдневен, Материјал : 97% Полиестер, 3% Спандекспатер Тип : Печатен Стил : секојдневен, сексил Должина : Редовна Вклопување : соодветна големина дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно перење во ладна вода, закачете или исушете ќе добиете : 1 женски dress Size Bust Waist Hip Length S98cm/38.58"98cm/38.58"114cm/44.88"85cm/33.46"M102cm/40.16"102cm/40.16"118cm/46.46"86cm/33.86"L108cm/42.52"108cm/42.52"122cm/48.03"87cm/34.25"XL114cm/44.88"114cm/44.88"126cm/49.61"88cm/34.65"XXL120cm/47.24"120cm/47.24"130cm/51.18"89cm/35.04"XXXL126cm/49.61"126cm/49.61"134cm/52.76"90cm/35.43" Size : SBust : 98cm/38.58"Waist : 98cm/38.58"Hip : 114cm/44.88"Length : 85cm/33.46"Size : MBust : 102cm/40.16"Waist : 102cm/40.16"Hip : 118cm/46.46"Length : 86cm/33.86"Size : LBust : 108cm/42.52"Waist : 108cm/42.52"Hip : 122cm/48.03"Length : 87cm/34.25"Size : XLBust : 114cm/44.88"Waist : 114cm/44.88"Hip : 126cm/49.61"Length : 88cm/34.65"Size : XXLBust : 120cm/47.24"Waist : 120cm/47.24"Hip : 130cm/51.18"Length : 89cm/35.04"Size : XXXLBust : 126cm/49.61"Waist : 126cm/49.61"Hip : 134cm/52.76"Length : 90cm/35.43" Табела Со Големини : Големина : С биста : 98см/38,58" Половината : 98см/38,58" Колк : 114см/44,88"Должина : 85см/33,46" Големина : М Биста : 102см/40,16" Половината : 102см/40,16" Колк : 118см/46,46"Должина : 86см/33,86" Големина : L биста : 108cm/42.52" половината : 108cm/42.52" колк : 122cm/48.03 " fre himiway ® himiway е растечки бренд Во американската е-Трговија. Ние сме специјализирани во дизајнот, производството, дистрибуцијата и малопродажбата на облека и додатоци. Се гордееме што постојано ви обезбедуваме квалитетни производи по конкурентни цени. Одличниот дизајн заедно со извонредната изработка, како и удобноста и удобноста се нашите трговски марки за да ве направат уште позадоволни. Ве молиме продолжете да обрнувате внимание на нас, ние секогаш ќе ви ја обезбедиме најновата модна облека и најинтимната услуга. Ако не сте целосно задоволни со некој производ, ве молиме контактирајте го нашиот тим за поддршка на клиенти од светска класа. Тие ќе бидат среќни да ги завршат работите. Изработен од висококвалитетна ткаенина, овој фустан е удобен за носење и одговара на облините на вашето тело, правејќи да се чувствувате сигурни и удобни кога го носите. Можете лесно да одговарате на различни чевли и додатоци за да ги исполните сите ваши начини на појавување. Идеален подарок : стилски подарок за најблиските или пријателите на родендени, Вљубените, Денот на Благодарноста, годишнините итн. Поминавме строга проверка на квалитетот за да се осигураме дека секое парче е во согласност со високите стандарди за квалитет, за да можете лесно да купувате и носите.

Спецификацијата