.

Вожидаозе Бикини Комплети За Жени Женски Врвови Врвка Врвот Притисни Нагоре Пливање Врвот Халтер Ретро Костим За Капење Врвот Обложен Костим За Капење Врвот Само ?

Вожидаозе Бикини Комплети За Жени Женски Врвови Врвка Врвот Притисни Нагоре Пливање Врвот Халтер Ретро Костим За Капење Врвот

DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД : ГОЛЕМИНА НА САД : 4 Големина НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 Големина НА ЕУ : 32 Биста : 66 см/25,98 "Под Биста : 68 см/26,77". Големина : М Сад Големина : 6 Велика Британија Големина : 10 ЕУ Големина : 34 Биста : 70см/27.56 "Под Биста : 72см/28.35". Големина : Л Големина НА САД : 8 Велика Британија Големина : 12 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 36 Биста : 74см/29.13 "Под Биста : 76см/29.92". Големина : XL Сад Големина : 10 Велика Британија Големина : 14 Еу Големина : 38 Биста : 78cm/30.71 "Под Биста : 80cm/31.50". Големина : XXL Us Големина : 12 Велика Британија Големина : 16 ЕУ Големина : 40 Биста : 82cm/32.28" Под Биста : 84cm/33.07" Жените Врвни Бикини Со Врвни Врвови За Пливање, Ретро Костим За Капење, Врвен Обложен Костим За Капење, Само Карактеристики : секси костимот за капење е изработен од висококвалитетен материјал, еластичен, мек и удобен. Совршен за забави за пливање, тропски одмори, лето, плажа сиромашна со висок квалитет.Подебелата лента и дополнителната вратоврска на грбот ви даваат добро . Нема да испадне. Многу халтер дизајн без движење наоколу. Содржина на пакетот 1 Х Бикини Горното ДНО НЕ Е ВКЛУЧЕНО . Постојат Пет големини на овој врвен костим ЗА капење S-XXL . Ве молиме изберете соодветна големина според следното детално Мерење На Големината. Зелениот врв за бикини со склекови со прилагодлив врат за самоврзување и затворање на куката за затворање на задната страна, градникот со поместување на склекови обезбедува максимална поддршка. Ретро и гроздобер врвовите за пливање можат неверојатно да се мешаат со кое било од дното на бикини или танкини, или само со фармерките. Пол : Женска Сезона : Летна Пригода : Дневно, базен, Морски Материјал : Полиестердекорација : Полиестер Со Подлога : Да Должина На Облека : Редовен Тип На Шема : Стил На Печатење : Секси, Калпак вклучете : 1 Компјутер Врв За Пливање (Содржи Подлога За Градите)Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи). Женски Костими За Капење Костими За Капење Жени Плус Големина Костим За Капење За Жени Костими За Капење За Жени Машки Костими За Пливање Чаши За Капење Костими За Капење Женски Породилни Костими За Капење Бикини Комплети За Жени Бикини Со Висок Струк Едноделен Костим за Капење За Женски Костим за Капење За Жени.

Спецификацијата