.

Б91хз Бикини Комплети За Жени Со Висок Струк Женски Печатен Костим За Капење Триаголник Два Бикини Костум Бело, Л

Б91хз Бикини Комплети За Жени Со Висок Струк Женски Печатен Костим За Капење Триаголник Два Бикини Костум Бело, Л

DEN 271.84

Достапност
Достапно за нарачка

Бикини Комплети За Жени Со Висок Струк Женски Принт Секси Костим За Капење Триаголник Дводелен Бикини Костум Материјал : Полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 120гр. големина На Пакетот : 15х15х1см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Дизајн : Триаголник Бикини Врвот Со Прилагодливи Ремени за Рамо. Низок Пораст Бикини Дното. За Стилот На Чашата : Со Отстранливи Поместени Чаши. Нега На Облека : Редовно Перење. Препорачуваме Со Ладна Вода. Не Користете белило. Немојте Да Се Исушите. Повод : Најдобри Празнични Подароци за Мама, Сопруга, Девојка или Жени Што ги Сакате. Совршен за Тропски Одмори, Лето, Плажа И Базен, Меден Месец, Крстарење. Ве молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини За Специфични Мерења за Да Постигнете Совршено Вклопување.

Спецификацијата