.

Циекен Жени Лето Возбудува V-Вратот Краток Ракав Цврст Печатење Обичен Фустан Маица Врвот Маица за жени

Циекен Жени Лето Возбудува V-Вратот Краток Ракав Цврст Печатење Обичен Фустан Маица Врвот Маица за жени

DEN 223.84

Достапност
Достапно за нарачка

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка се продава Од Лунбрест Од пазарот На Џојбај.Женски Летен Возбудлив Врат Со Краток Ракав Со Цврст Принт Обична Облечена Маица Топбидете во центарот на вниманието во оваа блуза со Цврсто вклопување. Долгиот ракав и додадете ласкави детали што ќе направат да се чувствувате сигурни. Копчето додава дополнителен допир. Сезона : Лето : Женски Повод : Дневно, Секојдневен Тип На Шема : Цврст Стил : Лежерна должина на Ракавот : Краток Ракав : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Х Blouse Size USUKEUBust Length S483490cm/35.43"60cm/23.62"M6103694cm/37.01"61cm/24.02"L8123898cm/38.58"62cm/24.41"XL101440102cm/40.16"63cm/24.80"XXL121642106cm/41.73"64cm/25.20"Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 90cm/35.43"Length : 60cm/23.62"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 94cm/37.01"Length : 61cm/24.02"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 98cm/38.58"Length : 62cm/24.41"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 102cm/40.16"Length : 63cm/24.80"Size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 106cm/41.73"Length : 64cm/25.20" овој фустан сега е популарен стил. Овој фустан го сакаат многу луѓе. Овој фустан е квалитетен и може да се носи долго време. Овој фустан може да се излади во лето. Овој фустан може да им се подари на вашите пријатели.

Спецификацијата