.

Машки Атлетски Модни Мажи Со Кратки Ракави Секојдневен Божиќен Лак-јазол 3Д Дигитално Печатење Пуловер Кружен Врат Блуза Со Долги Ракави Маица Дозвола

Машки Атлетски Модни Мажи Со Кратки Ракави Секојдневен Божиќен Лак-јазол 3Д Дигитално Печатење Пуловер Кружен Врат Блуза Со

DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Мажи Секојдневен Божиќен Лак - јазол 3д Дигитално Печатење Пуловер Кружен Врат Краток Ракав Блуза Маица карактеристики : 1.Карактеристики : секојдневни блузи, отпечатоци, секојдневни Маици, ревери, модерни Маици, долги ракави, Кардигански Маици, секојдневни блузи, секојдневна облека, модерни и модерни дизајни.2.Материјал : Полиестер, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен.3.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Fall,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, И Пролет.4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!5. Носењето ќе направи да изгледате поубаво.Информации за производот : Сезона : Aut/Зима Пол : Менокација : Надворешен,Секојдневен,Дневен Материјал : должина На Полиестерскиот Ракав : Тип На Шема Со Долги ракави : Стил На Печатење : Мода,Секојдневна Облека : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Машка Блуза ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Јунафт Машки Атлетски Модни Мажи Со Кратки Ракави Секојдневен Божиќен Лак-јазол 3Д Дигитално Печатење Пуловер Тркалезен Врат Блуза Со Долги Ракави Маица Дозвола. ?●Функционална Ткаенина● : Ткаенината Е Малку Растеглива И Се Чувствува Свиленкаста И Удобна. Без Пилинг, Без Избледување, Пред-Намалување, Без Деформација, Висококвалитетен Материјал Е Поудобен И Мек. Брза апсорпција на пот и удобна адхезија на кожата. Лесно И Брзо Сушење За Да Бидете Ладни Во Лето. ?●Дизајн Со атлетско Вклопување : За оние од вас кои сѐ уште се грижат дека традиционалните Памучни Маици се премногу дебели и тешки, сега имате нова опција : оваа лесна модна Маица што дише. Различен од внимателно скроениот дизајн на традиционалните Маици, може брзо да се поти и ослободува топлина и да го персонализира приказот на мускулите. Дојдете и испробајте го за поинакво летно искуство. ?●Применлива Сцена● : маиците за вежбање во теретана за бодибилдинг може да се совпаднат со шорцеви за вежбање или џогери, или можете да се омажите за овој резервоар со фармерки за удобен секојдневен изглед. Секојдневно Носење, Деловно Носење, Канцелариско Носење; Спортски И Активности на Отворено : Како Голф, Тенис, Трчање, Тренинг, Тренинг, Џогирање, Пешачење,Кампување и Други Спортови. Удобно и за внатрешни и за надворешни носења во лето, пролет или fall. ?●Совршен Летен Подарок} : кошулите за вежбање за мажи се совршен подарок за родендени, Денот на Вљубените, Халоу, Божиќ, Нова година или други важни празници. Нашиот Стилски Атлетски Краток Ракав е Одличен Подарок За Себе или За Вашиот Љубовник, мода, Брат, Пријател, Роднина. Тоа е еден од задолжителните предмети во машката гардероба. ?● Нега На Облека : Топол Нежен Циклус За Перење Во Машина. Бои Одделно. Само Не-Хлор Белило Кога Е Потребно. Падне Сува Ниска. Не користете омекнувач. Ве молиме проверете ги информациите за големината пред да нарачате! Ако од која било причина не сте задоволни со кој било производ, слободно контактирајте не брзо, ќе се потрудиме да ви помогнеме да го решите проблемот за 24 часа.

Спецификацијата