.

амуса Женски Моден Секојдневен Фустан Кружен Врат Цветен Печатен Појас Фустан Со Долги Ракави маици кошули за жени

амуса Женски Моден Секојдневен Фустан Кружен Врат Цветен Печатен Појас Фустан Со Долги Ракави маици кошули за жени

DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Женски Моден Секојдневен Фустан Кружен Врат Цветен Печатен Ремен Фустан Со Долги Ракави Со Долги Ракави, Прилика,Забава, Работа, Плажа, Надвор, Дома, Свадба, Шопинг, Стил На Одмор. Добро за Пролет И Лето. Натпревар : исто така изгледа одлично со мото јакна, хулахопки, чизми, како и обични со станови или сандали. Облечи или надолу за повод, нема проблем. Нула жали!. Погоден за луѓе : фустанот ќе му служи на тинејџер, пост бебе, средно губење на тежината, добивка, тела за бременост добро. Натпревар : исто така изгледа одлично со мото јакна, хулахопки, чизми, како и обични со станови или сандали. Облечи или надолу за повод, нема проблем. Нула жали!. ●Повод€Секојдневен, Забава, Работа, Плажа, Надвор, Дома, Свадба, Шопинг, Стил На Одмор. Добро за Пролет И Лето.

Спецификацијата