.

Омилена Маичка На Вентилаторот Со Долги Ракави

Омилена Маичка На Вентилаторот Со Долги Ракави

DEN 244.80

Достапност
Достапно за нарачка

Пространа кратка реверзибилна влага што прави двојна должност со споени детали за цевки. Технологијата за полнење нуди супериорна отпорност на крварење. 3.2-унца 100% полиестерска мрежа Со Технологија За Полнење бела мрежа обратно со Обоени цевки двослојна конструкција со отворени поединечно обложени слоеви За лесна декорација Еластичен појасбез кабел за влечење 9-инчен инсем "} Омилена Маичка На Вентилаторот со Долги Ракави.

Спецификацијата