.

Менс Рингспун памучна Нано-Маица

Менс Рингспун памучна Нано-Маица

DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

4.5 мл., претходно намален 100% памук со прстен, 30 синглови современ фитсет - во потесна јака со ребра со двојна игла покриен врат, манжетни и ракави без ознака за вратот без рамо ханес Менс 100% Памучна Нано-Маица со Прстен 4980 (10 ПАКУВАЊЕ).

Спецификацијата