.

Дуксери За Машки Есенски Тенки Секојдневни Печатени Џемпери Со Долги Ракави Врвна Блуза

Дуксери За Машки Есенски Тенки Секојдневни Печатени Џемпери Со Долги Ракави Врвна Блуза

DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

Заштедете 3,5 долари за секое дополнително купување!Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво вклопување, ве молиме изберете поголема големина!Големина : М Биста : 100см/39.37" Ракав : 60см/23.62" Должина : 64см/25.20" Големина : Л Биста : 104см/40.94" Ракав : 61.5 см/24.21" Должина : 66см/25.98" Големина : XL Биста : 108см/42.52" Ракав : 63см/24.80" должина : 68cm/26.77" Големина : xxl биста : 112cm/44.09" ракав : 64.5 Cm/25.39" должина : 70cm/27.56" големина : xxxl биста : 116cm/45.67" ракав : 66cm/25.98" должина : 72cm/28.35" големина : xxxxl биста : 120см/47.24" ракав : 67.5 см/26.57" должина : 74см/29.13"Машки есенски Тенок секојдневен печатен џемпери Со долги ракави Топ блузапроизвод информации : сезона : пролет,aut пол : мажи прилика : дневно,деловно,свадба,Материјал За забава : тип на полиестерска шема : печатен стил : Обична Должина на ракавот : долги ракави одговара : одговара на тура дуксери за дуксери со менкринек, дуксери, модни дуксери и дуксери за Дуксери На Екипажот На Екипажот. Дуксер. Машки Модни Дуксери И Дуксери. Машки Дуксер. Денот на вљубените Подароци За Него.

Спецификацијата