.

Машка есенска Тенка Лежерна Крпеница Со Качулка Џемпери Со Долги Ракави Топ Блуза Тешки Дуксери За Мажи Дуксери со Качулка за Мажи француска Јакна Машки Дуксер За ?

Машка есенска Тенка Лежерна Крпеница Со Качулка Џемпери Со Долги Ракави Топ Блуза Тешки Дуксери За Мажи Дуксери со Качулка за

DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Сезона : Пролет, Aut : Менокација : Дневно, Деловно, Свадбено, Партијаматеријал : Тип На Полиестерпетер Тип : Крпеница стил : Лежерна должина На Ракавот : Долги Ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Ладно Миење Раце,Закачете Или Исушете Ја Линијата} Материјал Е изработен од висококвалитетни материјали и е доволно издржлив за да го задоволи вашето секојдневно носење. `+Карактеристики : Модата И модерниот дизајн ве прават попривлечни.●Големина●Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да поставите нарачка. ①Натпревар е Погоден за пролет, лето, fall и зима. Гардероба што мора да ја имате!1 Компјутер Мажи Блуза. Големина шема : . Големина : М Биста : 110см/43.31" Ракав : 77см/30.31" Должина : 71см/27.95"Големина : Л Биста : 116см/45.67" Ракав : 79см/31.10" Должина : 73см/28.74"Големина : XL Биста : 122см/48.03" Ракав : 81см/31.89" должина : 75см/29.53"големина : ххл Биста : 128см/50.39" Ракав : 83см/32.68" Должина : 77см/30.31"големина : хххл биста : 134см/52.76" ракав : 85см/33.46" Должина : 79см/31.10" повод : дневно,бизнис,свадба,забава. Пол : Мажи. Тип На Шема : Крпеница. Одговара : Одговара на големината. Стил : Обичен ракав должина : Долги Ракави Средни Машки Дуксери Машки Дуксери Изветвени Дуксери Мажи.

Спецификацијата