.

Лонг Лат Ад. Трулит Спинер Исправена Сиво Зелена

Лонг Лат Ад. Трулит Спинер Исправена Сиво Зелена

DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Швајцарски Карго Трулит Патување/Багаж Случај (Ролери) Патување Од Суштинско Значење-Сива, Зелена Швајцарска Карго Трулит Патување/Багаж Случај (Ролери) Патување Од Суштинско Значење-Сива, Зелена-Полиестер-Телескопска Рачка , Рачка-28 "Висина x 12.1" Ширина x 17.2 "Длабочина-Димензии : 28" H x 12.1 "W x 17.2" D.-Четири тркала за центрифугирање се лизгаат со леснотија . - Телескопската рачка ја прави мобилноста цинк. - Надворешниот џеб со патент ги држи малите предмети при рака. - Врвните рачки за носење обезбедуваат алтернативен транспорт. - Врзете ги ремените држете ги предметите на место.

Спецификацијата