.

Женски Кетрин Макси Фустан

Женски Кетрин Макси Фустан

DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Белата Марка Женски Кетрин Макси Фустан е совршен за летните месеци. Овој прекрасен макси се одликува со женско деколте од тантела и ласкав појас на империјата. Со долго лелеаво здолниште и удобна ткаенина никогаш нема да сакате да го соблечете овој разноврсен фустан. Белата Марка Женскиот Фустан Кетрин Макси лесно може да се стилизира за состанок за вечера или да се чува супер секојдневен еден ден на плажа. Макси Должина. Бенд во Васит. Детали за капчиња на Деколте. 95% Вискоза/5% Спандекс.

Спецификацијата